Нова версія програмного забезпечення для автомата промивання БУАП-04

Розроблено нову версію програмного забезпечення 5.05 для автомата промивання БУАП-04. Додано можливість окремого встановлення часу роботи дозуючих насосів лужного та кислотного засобів. Додано режим вимірювання необхідного часу роботи  дозуючих насосів лужного та кислотного засобів.

Новий патент

Отримано патент Республіки Казахстану на нашу розробку “Устройство измерения удельной электропроводности молока в молокоприемной камере с температурной компенсацией” (Авторські патенти).

Інформаційна система “Молокопровід”

Успішно завершено заключні випробування інформаційної системи “ІС-Молокопровід“, сформовано фінальний комплект технічної документації, наша команда почала виготовлення передзамовлених систем.

Спеціалізоване джерело живлення для блоків управління дозаторами молока PSM-1

Впроваджено у виробництво спеціалізоване джерело живлення для блоків управління дозаторами молока PSM-1. Особливістю цього приладу є те, що окрім функції забезпечення живлення він здійснює комутацію сигналу управління дозаторами, який надходить від автомата промивання.

Новий блок управління дозатором молока ДМ-03

Впроваджено у виробництво блок управління дозатором молока ДМ-03. Основні відмінності нового приладу від попередніх моделей полягають в наступному: ДМ-03 забезпечує передавання даних про результат удою до серверу інформаційної системи «ІС-Молокопровід»; за рахунок наявності сенсора порції молока унеможливлюється фальсифікація результатів удою доярами, порція молока зараховується тільки якщо спрацював відповідний сенсор.

Нова версія програмного забезпечення дельта-скрепера

Оновлено версію програмного забезпечення блока управління дельта-скрепером БУДС-03. Додано режим “Hard pull” (жорстке прибирання), у якому відсутня реакція на перешкоди на шляху скребка, а також додана можливість управління електродвигуном за допомогою частотного перетворювача.

Нове відео на сайті!

На головну сторінку сайту добавлено відео, що ілюструє переваги нашого електронного дозатора порцій молока над механічним дозатором.

Нова версія програмного забезпечення блока управління дельта-скрепером БУДС-03

Оновлено інструкцію з експлуатації блока управління дельта-скрепером БУДС-03 та блока управління електродвигуном дельта-скрепера БУЕДС-03-А(Б). Додано оновлення системи меню та опис функції “Жорстке прибирання”.

Проведено модернізацію блока управління дельта-скрепера БУДС-03

Додано режим “Жорстке прибирання”, у цьому режимі не здійснюється контроль перешкод, що дозволяє (при необхідності) оперативно прибрати велику кількість навозу, навіть при низьких температурах. Перехід у цей режим здійснюється шляхом натискання кнопки на боковій панелі приладу, режим активний тільки протягом одного циклу прибирання і повинен виконуватись під наглядом персоналу.

Впроваджено у виробництво блок управління автоматом промивання доїльних установок (автомат промивання) нового, п’ятого покоління БУАП-05

Блок управління автоматом промивання БУАП-05 ВІДМІННОСТІ ВІД АНАЛОГІВ ІНШИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ВИРОБНИКІВ: БУАП-05 обладнаний великим та інформативним рідкокристалічним індикатором з підсвіткою. Завдяки цьому збільшено кількість параметрів, що одночасно відображаються, якість сприйнятя інформації набагато краще, ніж у аналогів; Зручний, простий, дружній та інтуітивний інтерфейс користувача, що дозволяє значно спростити роботу як для кінцевих користувачів, так і для …